Saturday, January 18, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 14:00
Large Hall
Cinema Światowid
Mayday
godz. 15:15
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 16:00
Large Hall
Cinema Światowid
Mayday
godz. 17:30
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Large Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Large Hall
Cinema Światowid
Sunday, January 19, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:
Spies in Disguise
godz. 12:15
Large Hall
Cinema Światowid
Trouble
godz. 12:30
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 14:30
Large Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 16:15
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Mayday
godz. 16:45
Large Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Large Hall
Cinema Światowid
Monday, January 20, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:
Spies in Disguise
godz. 12:00
Large Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 15:15
Large Hall
Cinema Światowid
Trouble
godz. 15:45
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 17:15
Large Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Large Hall
Cinema Światowid
Mayday
godz. 20:15
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Tuesday, January 21, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:
Trouble
godz. 14:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 15:00
Large Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 17:15
Large Hall
Cinema Światowid
Mayday
godz. 17:30
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Large Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Wednesday, January 22, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:
Spies in Disguise
godz. 12:00
Large Hall
Cinema Światowid
Trouble
godz. 14:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 15:30
Large Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 17:30
Large Hall
Cinema Światowid
Mayday
godz. 17:45
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Large Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Thursday, January 23, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:
Solid Gold
godz. 12:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Trouble
godz. 12:00
Large Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 14:30
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Spies in Disguise
godz. 15:30
Large Hall
Cinema Światowid
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Large Hall
Cinema Światowid

godz. 19:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Tuesday, January 28, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 18:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Wednesday, January 29, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 12:00
Large Hall
Cinema Światowid

godz. 18:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Saturday, February 1, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 18:55
Large Hall
Cinema Światowid
Thursday, February 6, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 19:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Friday, February 7, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 18:00
Large Hall
Cinema Światowid

godz. 20:30
Large Hall
Cinema Światowid
Saturday, February 8, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 10:30


godz. 12:00
Large Hall
Cinema Światowid

godz. 18:00
Large Hall
Cinema Światowid

godz. 20:30
Large Hall
Cinema Światowid
Sunday, February 9, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 18:00
Large Hall
Cinema Światowid
Friday, February 14, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 16:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid

godz. 17:30
Large Hall
Cinema Światowid

godz. 20:00
Large Hall
Cinema Światowid
Thursday, February 20, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 19:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Saturday, February 29, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 18:55
Large Hall
Cinema Światowid
Saturday, March 14, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 17:55
Large Hall
Cinema Światowid
Sunday, March 22, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 18:00
Large Hall
Cinema Światowid
Wednesday, March 25, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 12:00
Large Hall
Cinema Światowid

godz. 18:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid
Saturday, April 18, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:
Large Hall
Cinema Światowid
Saturday, May 9, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 18:55
Large Hall
Cinema Światowid
Wednesday, May 27, 2020
Title:
Location:
Wybierz miejsce:

godz. 12:00
Large Hall
Cinema Światowid

godz. 18:00
Kameralna Hall
Cinema Światowid